Proje Açıklaması

  • Proje Adı: BERGAMA TİCARET ODASI
  • Proje Kategori: Tamamlanan Projeler
  • Ekleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 14:00

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

BERGAMA TİCARET ODASI  YENİ HİZMET BİNASI

Bergama Ticaret Odası (BERTO)’nın yeni hizmet binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.Bergama Ticaret Odası (BERTO)’nın yenilenmesine karar verilmesinin ardından yeni hizmet binası için temel atma...

Bergama Ticaret Odası (BERTO)’nın yeni hizmet binasının temeli düzenlenen törenle atıldı.

Bergama Ticaret Odası (BERTO)’nın yenilenmesine karar verilmesinin ardından yeni hizmet binası için temel atma töreni düzenlendi. Törende bir konuşma yapan Bergama Ticaret Odası (BERTO) Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. Ürper, "Odamız binasının uzun yıllardır hizmette olması ve yeni ihtiyaçlarda yetersiz kalmasından dolayı yenilenmesine karar verdik" dedi.

Konuşmaların ardından dualarla hizmet binasının temeli atıldı. Temel atma törenine, Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, İlçe Emniyet Müdürü Ayhun Yumrukkaya, Bergama Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Işıldak, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, ticaret odası yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, meslek odaları başkanları ve muhtarlar katıldı.

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2017 CFK Bilgisayar FATİH KEKEÇ